KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14855198
nr 1485 5198
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 28x30 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:23:58
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)